انتقال هیرو

SET REALMLIST LOGON.SUNWELL.IR

قوانین سرورآخرین بروز رسانی 1 مرداد

بسمه تعالی

قوانین سرور سانول

سرور سانول در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند!

در ابتدا، مفتخریم که کاربران محترم ما را براي ميزباني انتخاب نموده اند و اميدواريم به کمک شما عزیزان بتوانيم بستري مناسب و سالم براي تمامي گيمرهاي محترم فراهم سازيم.

اميد است کاربران محترم با مطالعه ي دقيق و اجراي صحيح قوانين مارا در اداره ي هرچه بهتر سرور ياري کنند.

قوانين سرور شامل چند بعد است که در اين بخش به صورت کامل مطرح خواهند شد.‎

توجه: قوانين ذیل در هر زمان قابل تغيير است لذا کاربران محترم موظفند حداقل هر چند هفته يکبار قوانين را به طور کامل مطالعه نمايند.


قوانين عمومي‎


استفاده از نام هايي که سبب توهين به شخص، دين ، مذهب و يا فرقه اي شود، ممنوع است.‎

کاربران محترم به هنگام معاشرت در چنل هاي عمومي، احترام متقابل را در نظر داشته باشند چرا که در صورت مشاهده ي هرگونه فحاشي، بي احترامي و توهين با فرد خاطي به شدت برخورد خواهد شد.

هرگونه تبليغ و شايعه سازي ممنوع است.‎

نکته: هرگونه همراهی و تشویق به تبلیغ و شایعه سازی نیز برخورد جدی در پی خواهد داشت، لازم است که کاربران محترم در ترویج شایعات سهیم نباشند چرا که تمامی اخبار سرور از طرف عوامل به سمع و نظر شما خواهد رسید.

درصورتی که کاربران نام خاصی را ذخیره و به مدت 1 ماه از آن استفاده ننمایند این نام توسط سرور قابل توقیف خواهد بود و مستقیما به سرور مربوط میشوند همچنین اسامی که شامل نام سرورها و یا مواردی خاص باشند متعلق به سرور بوده و در صورت نیاز مدیریت سرور میتواند نام مربوطه را توقیف نماید


تيکت و پشتيباني‎


ادعاي يک گيم مستر در برابر کاربر مدرک محسوب خواهد شد اما ادعاي يک کاربر در برابر گيم مستر، تنها با ارائه ي مدرک قابل اثبات است.

رعايت ادب و احترام در معاشرت با مسئولان سرور الزاميست.

تيکت ارسالي از طرف کاربر بايد بيانگر موضوع مدنظر کاربر باشد چرا که تيکت هايي که بدون ارائه اطلاعات کامل ارسال شوند، بي پاسخ خواهند ماند.

خواهشمند است پس از ارسال تيکت از تکرار مکرر تيکت جدا خودداري فرماييد چرا که به تيکت شما در اولين فرصت پاسخ داده خواهد شد.


ساخت حساب کاربری‎


با توجه به اين که سيستم هاي ايمني و سرويس هاي مختلف سرور نياز به تاييد شماره همراه دارد, لذا از وارد کردن شماره همراه موقت و يا جعلي اکيدا خودداري فرماييد.

بي شک صاحب حساب کاربری فردي است که دسترسي کامل به شماره همراه حساب کاربری داشته باشد

تيم مديريتي هيچ گونه مسئوليتي در قبال خسارات وارده بر حساب کاربری توسط شخصي که دسترسي به رمز عبور حساب کاربری دارد را بر عهده نميگيرد و عواقب آن متوجه صاحب حساب کاربری خواهد بود.


قوانين بازي‎


هرگونه استفاده از نرم افزارهايي که به هر نحو در رورند بازي خلل ايجاد کنند ممنوع بوده و با فرد خاطي برخورد خواهد شد.

هرگونه سوء استفاده از باگ ممنوع است.

ایجاد هرگونه خلل در روند کشتن باس ک باعث راحتی کار و یا بروز مشکل در روند باس شود ممنوع است.


قوانين PvP


هرگونه تباني چه در Arena و يا BattleGrounds ممنوع است.

تباني در Arena تحت عنوان MMR low نيز شامل اين قانون است.

نکته: در صورت مشاهده ي هرگونه تباني تمامي آيتم هاي PVP و Arena Point و Honor Point شخص متخلف حذف خواهد شد و تيم افراد متخلف نيز حذف خواهد شد. لازم به ذکر است هيچ گونه اعتراض در اين خصوص وارد نبوده و در صورت تکرار مکرر اعتراض گيم مستر مربوطه ميتواند نسبت به جريمه ي افراد معترض اقدام کند که شامل جريمه ي نقدي يا انسداد حساب کاربری است.


قوانين PvE


هرگونه استفاده ي شخصي از باگ ممنوع است و برخوردي جدي و قاطعانه در پي خواهد داشت.

تيم مديريتي هيچ گونه مسئوليتي در قبال مشکلات Loot باس نخواهد پذيرفت.


قوانين خريد و فروش


هرگونه خريد و فروش هيرو در سرور ممنوع است.

در صورت انجام خريد و فروش و به وجود آمدن هرگونه مشکل تيم مديريتي هيچگونه مسئوليتي در قبال کاربران متخلف نخواهد پذيرفت.


قوانين مالي


در صورت عدم رعايت نکات ايمني در خصوص حفظ اطلاعات حساب کاربری و ربوده شدن اطلاعات حساب کاربری و سوء استفاده از اعتبار مالي حساب کاربری تمامي خسارات وارده متوجه صاحب حساب کاربری است و هيچگونه مسئوليتي متوجه مسئولان سرور نخواهد بود.

و آخرين نکته: زمان و نحوه ي برخورد با متخلفين نسبت به تخلف انجام شده متغير بوده و تصميم گيري بر عهده ي گيم مستران محترم است.